Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 (Luna Grey) 4Y51S61878
Symbol: 4Y51S61878
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 112.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y51S61878
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 112.00
Zaprojektowana z myślą o profesjonalnych użytkownikach, którzy chcą pracować skuteczniej i wydajniej, cicha mysz oferuje ergonomiczną wygodę do całodziennego użytkowania dzięki przyjaznej dla skóry powierzchni i miękkiemu uchwytowi. Mysz charakteryzuje się precyzyjnym kliknięciem, 3-poziomowym ustawieniem DPI (do 4000), co czyni ją idealnym narzędziem do śledzenia nawet najmniejszych szczegółów. Wiele programowalnych przycisków oraz czterokierunkowe, dynamiczne kółko przewijania, które dopasowuje się do Twojego tempa pracy, pomagają z łatwością realizować zadania z profesjonalną precyzją. Urządzenie łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami przez Bluetooth i 2,4 GHz.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 10 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1600 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
125.5 x 67 x 50 mm |
| Waga | 132 g |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus