Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Device X9 Edition 4Y51R29290
Symbol: 4Y51R29290
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 250.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y51R29290
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 250.00
Zaprojektowana, aby być jedyną myszką, której potrzebujesz, Lenovo Multi-Device Wireless Mouse (X9 Edition) może być sparowana z maksymalnie 3 urządzeniami i bez wysiłku przełączać się między nimi za naciśnięciem przycisku. Jej szybko ładująca się bateria Qi lub USB-C obiecuje nieustanną wydajność zasilania. Dzięki specjalistycznemu klawiszowi wyzwalacza AI Now możesz uruchomić funkcję AI Now jednym prostym kliknięciem! Cudowna firma dla Twojego komputera AI. Po zainstalowaniu LADM przycisk wyzwalacza AI Now może być również przyciskiem programowalnym, zdefiniuj mysz dla siebie!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Multi-Device X9 Edition |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 50 cm |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
34 x 101 x 59 mm |
| Waga | 75 g |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus