Lenovo Monitor 24.5 cala ThinkVision P25i-30 FHD 63F4MAT1EU
Symbol: 63F4MAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 845.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63F4MAT1EU
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 845.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision P25i-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2802 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT TCO TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12.5 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 356.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 511.8 mm |
| Szerokość | 557.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 199.7 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus