Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL
Symbol: 63FDUAT6WL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1592.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63FDUAT6WL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1592.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision M14t Gen 2 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 188.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 301.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.1346 mm |
| Rozdzielczość | 2240 x 1400 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 11 mm |
| Certyfikaty | EPEAT RoHS Energy Star TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 8 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB-C do USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 224.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 235.3 mm |
| Szerokość | 314.8 mm |
| Głębokość | 96.7 mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus