Lenovo Lenovo ThinkVision S27-4e 27"FHD IPS 100Hz 300nits AG HDMI VGA Raven Black
Symbol: 64BEKAT1EU
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 491.00
Symbol: 64BEKAT1EU
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 491.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 17,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 19,8 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szerokość ramki (dół) | 2,17 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,4 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443,5 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Paleta barw | 99% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2337731 |
| Szerokość | 685mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 115mm |
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus