Lenovo Lenovo ThinkCentre M90q Gen 6 Intel Core Ultra 7 265 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Czarny
Symbol: 578485
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 8841.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 578485
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 8841.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wątków | 20 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 265 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Cache procesora | 30 MB |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 182 W |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Producent procesora | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Mini PC |
| Objętość | 1 l |
| Kensington Lock | Tak |
| Zasilanie | 230 W |
| Waga produktu | 1,34 kg |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Głębokość produktu | 182,9 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q870 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC233VB |
| Ilość głośników | 1 |
| Język systemu operacyjnego | Niemiecki |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Całkowita wydajność procesora do | 33 TOPs |
| Wydajność GPU do | 8 TOPs |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 260mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus