Lenovo Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 i5-13420H 27" FHD IPS 300nits AG 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics NoOS Luna Grey
Symbol: F0HM00RRPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3083.00
Symbol: F0HM00RRPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3083.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Model procesora | i5-13420H |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 95 W |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 90 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,1 kg |
| Głębokość opakowania | 229 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 473,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Szerokość opakowania | 766 mm |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,9 kg |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Możliwość podłączenia myszy | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Paleta barw | 99% |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość głośników | 2 |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Układ audio | Realtek ALC233-CG |
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Nie |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 760mm |
• Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
• Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
• Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus