Lenovo Lenovo Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
Symbol: 4XD1Q30302
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 263.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1Q30302
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 263.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga produktu | 137 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Reject call |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Certyfikaty | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, BIS, SRRC, SIRIM, KC, IMDA,SDOC, SDPPI, JRF, RAMATEL, ANATEL, BSMI, NCC, ICASA |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 211 mm |
| Wysokość opakowania | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 392 g |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Czas rozmowy | 31 h |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Składany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 2% |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 217mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 210mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus