Lenovo Lenovo 4X91K16970 kabel Thunderbolt 0,7 m 40 Gbit/s Czarny
Symbol: 441949
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 441949
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 248.00
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | Męski |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Złączka 1 | Męski |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 40 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja Thunderbolt | 4 |
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 103,13 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 30mm |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore