Lenovo Lenovo 4X90X21427 huby i koncentratory USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C 20000 Mbit/s Szary
Symbol: 4X90X21427
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X90X21427
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Realna szybkość przesyłania danych | 20000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga produktu | 42 g |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 91mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus