Lenovo Klawiatura i mysz Essential Wired Combo 4X31R64400
Symbol: 4X31R64400
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 160.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X31R64400
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 160.00
Lenovo Essential Wired Combo Keyboard and Mouse (US English 103P)
Zestaw Lenovo Essential Wired Combo Keyboard & Mouse to prostota w najlepszym wydaniu. Ta wytrzymała klawiatura i mysz podłączane są do dowolnego portu USB, zapewniając niezawodne połączenie przewodowe, na którym możesz polegać. Solidna, wodoodporna membrana chroni przed przypadkowymi zalaniami, nie wpływając na wydajność. Ciesz się komfortowym pisaniem dzięki cichym klawiszom i blokowi numerycznemu w nowoczesnym, kompaktowym układzie. Zwiększ efektywność pracy dzięki specjalnemu klawiszowi Microsoft Copilot. Ergonomiczna, pełnowymiarowa mysz zapewnia wygodę i wsparcie przez cały dzień. Zwiększ swoją produktywność, płynnie wykonując zadania z pomocą precyzyjnego czujnika optycznego o rozdzielczości 1600 DPI.
Klawiatura z klawiszem Copilot - Copilot w systemie Windows to inteligentny asystent oparty na sztucznej inteligencji. Gdy funkcja Copilot nie jest dostępna lub włączona na urządzeniu, naciśnięcie klawisza Copilot uruchomi wyszukiwanie w systemie Windows.
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
Essential Wired Combo Essential Wired Combo |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m 1.8 m |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 11 |
| Wymiary |
20 x 146 x 424 mm 34 x 62 x 111 mm |
| Waga | 0.57 kg 69 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Podświetlenie | Nie |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus