Lanberg Obudowa do serwera modułowego Rack 2U Lanberg SC01-6502-12B 0 GB
Symbol: SC01-6502-12B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 392.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SC01-6502-12B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 392.00
| Specyfikacja | |
| Obudowa | Rack (2U) |
| Liczba wentylatorów | 7 wentylatorów |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Ilość slotów PCI Express | 7 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 GB |
| Szerokość | 545mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 805mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.lanberg.eu/kontakt