LINDY Lindy 43326 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny, Szary
Symbol: 2114674
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 175.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2114674
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 175.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 65% |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Szerokość opakowania | 174 mm |
| Wysokość opakowania | 194 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 216mm |
| Długość | 467mm |
| Wysokość | 178mm |
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de