LIAN LI Chłodzenie wodne Lian Li HydroShift II LCD-S 360 CL 12cm Biały
Symbol: WASE-997
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 762.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WASE-997
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 762.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozdzielczość | 480 x 480 px |
| Przekątna ekranu | 8,64 cm (3.4") |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Wysokość bloku wodnego | 6,2 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 124 x 120 x 28 mm |
| Szerokość bloku wodnego | 9,1 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 9,9 cm |
| Szerokość chłodnicy | 12,2 cm |
| Głębokość chłodnicy | 40 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,4 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Minimalna prędkość wentylatora | 200 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,7 ft³/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2100 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3200 RPM |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 1600 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3 mmH2O |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 456mm |
| Wysokość | 166mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de