LG Monitor komputerowy LG 27BA550-B 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol: 27BA550-B.AEUQ
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 854.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27BA550-B.AEUQ
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 854.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Paleta barw | 99% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | 0 - 45° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Specyficzne technologie | Super+ Resolution |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 740mm |
LG Electronics Inc.
Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu 128
07336 Seoul
South Korea
gpsr@lge.com