LG Monitor LCD 27" LG 27G610A-B 68,6cm 2560x1440px Quad HD LCD Czarny
Symbol: 27G610A-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1066.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27G610A-B
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1066.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Pobór mocy | 20 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 544,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 224,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,2 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryby inteligentne | Energooszczędność |
| Wysokość opakowania | 435 mm |
| Głębokość opakowania | 1400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,1 kg |
| Szerokość opakowania | 865 mm |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 1000 |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 320 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,4 cm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -30 - 30° |
| OSD | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| HDMI | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Licznik FPS | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Specyficzne technologie | Black Stabilizer, Crosshair |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Szerokość | 860mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 435mm |
LG Electronics Inc.
Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu 128
07336 Seoul
South Korea
gpsr@lge.com