LG Electronics Monitor wielkoformatowy 43 cale 43UH7Q-E 700cd/m2 UHD 24/7
Symbol: 43UH7Q-E
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5006.00
Symbol: 43UH7Q-E
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5006.00
Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD
Dzięki rozdzielczości LG UHD Signage kolory i detale treści są żywe i realistyczne. Dodatkowo szeroki kąt widzenia zapewnia wyraźny obraz.
Wygodna platforma webOS
Model UH7Q jest wyposażony w wysokowydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez potrzeby używania osobnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS 8.0 zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, co zwiększa wygodę obsługi, a także zawiera aplikacje partnerskie webOS, tworząc środowisko przyjazne dla integratorów systemów (SI).
Wysoka jasność
Model UH7Q, o jasności 700 nitów, zapewnia czytelne wyświetlanie treści nawet w jasno oświetlonych sklepach.
Smukła konstrukcja z równymi ramkami
UH7Q oferuje wysokiej jakości wrażenia wizualne dzięki smukłej konstrukcji, co jest korzystne z punktu widzenia aranżacji wnętrz. Przy montażu w orientacji pionowej i poziomej ramki zachowują jednakową grubość ze wszystkich czterech stron, zapewniając symetryczny wygląd. Dzięki temu model nadaje się do różnych zastosowań aranżacyjnych.
Projekt zoptymalizowany pod kątem wykorzystania przestrzeni
Dzięki cienkim ramkom i prostemu zarządzaniu kablami model UH7Q pozwala oszczędzać miejsce. Specjalnie zaprojektowane ukryte wejścia zasilania umożliwiają montaż blisko ściany, pozostawiając jedynie około 13,5 mm odstępu przy użyciu smukłego uchwytu.
Wszechstronna obsługa dzięki wielu portom USB
Dzięki obsłudze dwóch portów USB model UH7Q oferuje wszechstronne możliwości użytkowania. Możliwe jest np. jednoczesne wyświetlanie treści na ekranie i korzystanie z podłączonych urządzeń. Ułatwia to takie zadania jak pobieranie plików PPT z zewnętrznych nośników przy jednoczesnym używaniu myszy lub klawiatury podczas spotkań.
Trwałość zapewniająca niezawodność
Zoptymalizowany do zastosowań biznesowych model UH7Q jest zabezpieczony przed solą, kurzem, pyłem metalowym oraz wilgocią dzięki częściowej powłoce ochronnej na płycie zasilającej, co zapewnia stabilną pracę. Dodatkowo funkcje takie jak IP5x i monitorowanie wstrząsów* zwiększają niezawodność i satysfakcję użytkownika.
Zaawansowane zabezpieczenia
System webOS Signage wykracza poza zabezpieczenia na poziomie systemu operacyjnego. LG Shield stosuje pięciopoziomowy system ochrony obejmujący serwer, aplikację, system operacyjny, system oraz sprzęt. Każda warstwa działa niezależnie, zapewniając kompleksową ochronę przed różnymi zagrożeniami. Platforma webOS wspiera również standard ETSI EN 303 645.
Zdalne monitorowanie i sterowanie
To internetowe rozwiązanie monitorujące jest łatwe w obsłudze i zapewnia wygodę użytkowania. Umożliwia pełny dostęp w dowolnym czasie i miejscu z poziomu telefonu lub komputera w środowisku sieciowym, z dostępem do bieżących i historycznych danych. Pozwala monitorować urządzenie, wprowadzać ustawienia oraz sterować nim zdalnie w czasie rzeczywistym.
Rozwiązania SuperSign
LG SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania treścią, umożliwiające tworzenie uporządkowanych i kreatywnych treści digital signage, łączących klientów z różnymi usługami w wygodny sposób. Dostępne są różne wersje, takie jak LG SuperSign Cloud, dzięki czemu można wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
43UH7Q-E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) 1 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | KC Energy Star EPEAT FCC Class B CE CB ErP |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 83 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 559.9 mm |
| Szerokość | 970.7 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Oznaczenia | |