LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W
Symbol: 27US550-W
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 927.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27US550-W
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 927.00
Ciesz się swoją kreatywnością
Dzięki monitorowi LG UHD możesz cieszyć się niesamowitą klarownością obrazu i żywymi kolorami. Technologia UltraFine obsługuje rozdzielczość 4K, 90% DCI-P3, jasność ponad 300 nitów oraz prkatycznie bezramkową konstrukcję z trzech stron, co sprawia, że jest to wydajna stacja robocza dla ilustratorów, fotografów i montażystów wideo.
Zobacz niesamowite kolory
Technologia HDR jest obecnie stosowana w różnych rodzajach treści. Nasz monitor jest zgodny z branżowym standardem HDR10 (High Dynamic Range) opartym na gamie kolorów DCI-P3 90% i obsługuje określone poziomy kolorów i jasności, które umożliwiają widzom cieszenie się dramatycznymi kolorami treści.
Łatwo i wygodnie
Trzyścienna, cienka ramka i płaska podstawa sprawiają, że monitor idealnie komponuje się z wystrojem biura lub domu, zajmując minimalną ilość miejsca. Wygodna regulacja nachylenia, wysokości, obrotu i pivotu zapewnia idealne warunki do pracy.
Szybkie przełączanie
Aplikacja LG Switch pomaga zoptymalizować monitor do pracy i codziennego życia. Możesz łatwo podzielić cały ekran na maksymalnie 6 części, zmienić motyw lub nawet uruchomić platformę do rozmów wideo za pomocą przypisanego klawisza skrótu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
27US550-W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 539.2 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 45.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 253.2 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |
| Oznaczenia | |