Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s
Symbol: SKC600MS/1024G
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 879.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SKC600MS/1024G
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 879.00
Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s
Dysk z szyfrowaniem sprzętowym i pamięcią NAND 3D TLC KC600 to dysk SSD firmy Kingston o wysokiej pojemności zaprojektowany tak, by zapewniał wyjątkowo dużą wydajność i optymalizację pod kątem szybkości reakcji. Zapewnia niezwykle szybkie uruchamianie systemu i aplikacji oraz przesyłanie danych. Dysk jest dostępny zarówno w obudowie formatu 2,5 cala, jak i mSATA, wyposażony w interfejs SATA 3.0, zapewniający wsteczną kompatybilność. W dysku KC600 wykorzystano najnowszą technologię pamięci NAND 3D TLC, a pełen pakiet zabezpieczeń obejmuje szyfrowanie sprzętowe algorytmem z 256-bitowym kluczem, a także technologie TCG Opal i eDrive. Dysk oferuje odczyt i zapis z prędkością do 550/520MB/s1 i pojemność do 2TB2 . Dysk jest dostępny w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria niezbędne do prostej instalacji w komputerze stacjonarnym lub notebooku.
Całkowita liczba zapisanych bajtów (TBW)
256GB 150TB
512GB 300TB
1024GB 600TB
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SKC600MS/1024G |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | mSATA |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 550 Mbit/s |
| Prędkość zapisu | 520 Mbit/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 90 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 80 K |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 4.85 mm |
| Szerokość | 29.85 mm |
| Głębokość | 50.8 mm |
| Waga | 7 g |
| Oznaczenia | |
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie