Kensington Trackball SlimBlade Pro
Symbol: K72080WW
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 582.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K72080WW
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 582.00
Profesjonalni recenzenci i ergonomiści zgadzają się, że trackballe obsługiwane palcem są lepsze od trackballi obsługiwanych kciukiem, jeśli chodzi o precyzję i wygodę dłoni. Jednocześnie profesjonalni użytkownicy preferują wygodę kontrolerów bezprzewodowych. Firma Kensington odpowiedziała swoim najbardziej zaawansowanym trackballem w historii: trackballem SlimBlade Pro. Teraz możesz cieszyć się precyzją i łatwością obsługi trackballa obsługiwanego palcem, który obsługuje technologię Bluetooth, łączność bezprzewodową i przewodową 2,4 GHz, a także unikalne przewijanie kulką z dwoma czujnikami. Wszystko w eleganckiej obudowie, która oszczędza cenne miejsce na biurku i można z niego korzystać dowolną ręką. To najwyższa dokładność, komfort i kontrola.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SlimBlade Pro |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Trackball |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
133 x 153 x 56 mm |
| Waga | 285 g |
| Pozostałe parametry |
Obsługiwane systemy operacyjne:
|
| Oznaczenia | |