Kensington Myszka przewodowa EQ Czarna
Symbol: K72480WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K72480WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 39.00
Mysz przewodowa EQ
Wygodna konstrukcja dla prawo- i leworęcznych
Uniwersalna konstrukcja zapewnia całodzienny komfort zarówno dla praworęcznych, jak i dla leworęcznych użytkowników.
Pokrętło przewijania
Płynne i wydajne poruszanie się po długich dokumentach i stronach internetowych z możliwością elastycznego dostosowywania prędkości przewijania.
Połączenie przewodowe USB-A
Przewód USA-A o długości 1,8 m (6 cali) zapewnia wygodne i niezawodne połączenie, które eliminuje potrzebę korzystania z baterii. Połączenie Plug-and-play z komputerami z systemem Windows i macOS. Kompatybilność z systemami Windows 7 lub nowszym, a także macOS i chromeOS.
Czujnik optyczny o rozdzielczości 1000 DPI
Zapewnia płynne i responsywne działanie.
Mysz Mouse-in-a-Box EQ to idealny wybór dla profesjonalistów mających problem ze znalezieniem przystępnej cenowo myszy, w której zastosowano materiały przyjazne dla środowiska. Zewnętrzna obudowa i przyciski tej myszy składają się w 58% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR) i wyróżniają się wygodnymi, zaokrąglonymi kształtami, które będą odpowiednie zarówno dla praworęcznych, jak i dla leworęcznych osób. Responsywny czujnik optyczny oraz wygodne pokrętło przewijania zapewniają precyzyjne i wydajne poruszanie się po długich dokumentach i stronach internetowych. Połączenie przewodowe USB-A zapewnia niezawodność i eliminuje konieczność korzystania z baterii. Mysz Mouse-in-a-Box EQ jest niezawodną myszą typu plug & play, która jest kompatybilna z systemami Windows, macOS i ChromeOS, przez co świetnie sprawdza się w przypadku masowych wdrożeń.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
117 × 60 × 38 mm |
| Waga | 93 g |
| Pozostałe parametry |
Obsługiwane systemy operacyjne:
|
| Oznaczenia | |