Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna
Symbol: K75298WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K75298WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 105.00
Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna
Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual z podwójnym bezprzewodowym łączem zwiększy Twoją produktywność dzięki możliwości pracy na różnych powierzchniach, dostępnym opcjom łączności, zabezpieczeniom i możliwości personalizacji. Jako pierwsza niskoprofilowa mysz oferuje elastyczne opcje łączności bezprzewodowej (2,4 GHz oraz Bluetooth 3.0 i Bluetooth 5.0), dzięki czemu obsługuje szeroką gamę urządzeń komputerowych. Mysz SureTrack Dual zapewnia również precyzyjne śledzenie na najtrudniejszych powierzchniach oraz możliwość obsługi obiema rękami za pomocą 3 przycisków. Wyposażona jest w 128-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik z 3 ustawieniami DPI pozwalający na wygodną zmianę szybkości kursora oraz wysokiej jakości ciche przyciski. Dostępna w wielu opcjach kolorystycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SureTrack Dual |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
Odbiornik USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
62 x 110 x 36 mm |
| Waga | 65 g |
| Pozostałe parametry |
Kompatybilne systemy operacyjne:
|
| Oznaczenia | |