Kensington Kensington Wzmocnione etui BlackBelt EQ do Surface Pro Copilot+ PC 12"
Symbol: 568294
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 200.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 568294
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 200.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Surface Pro 12" (1st Ed) |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested; MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Wysokość opakowania | 202 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 4,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 205 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,99 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 323 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,63 kg |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |