Kensington Kensington Magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro do laptopa, 15.6" 16:10
Symbol: K55255WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K55255WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:10 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga wraz z opakowaniem | 234 g |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 295 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,6 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 70 mm |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |