Kensington Kensington Filtr prywatyzujący High Clarity do laptopów 15,6'' 16:9
Symbol: 568346
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 339.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 568346
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 339.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anti-blue |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antyrefleksyjny |
| Twardość | 2H |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Format obrazu | 16:9 |
| Trwała ochrona ekranu | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Transmisja światła | 40% |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Ograniczenia kąta widzenia | -30 - 30° |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Format ekranu | Szerokoekranowy |
| Redukuje niebieskie światło do | 28% |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 211 g |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Funkcje regulowane | High Clarity |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 273 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 383 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,33 kg |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |