Kensington Kensington Filtr prywatyzujący EQ do laptopów 14'' 16:10
Symbol: 568302
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 568302
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:10 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 164 g |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,38 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 100 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 275 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |