Kensington Kensington Filtr prywatyzujący 2-stronny do laptopa z ekranem 15,6", format 16:9, nakładany
Symbol: 4CK287
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4CK287
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:9 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 211 g |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,33 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 293 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 468 mm |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 10mm |