Kensington Filtr prywatyzujący Rodo do monitorów Kensington 626462 4CK286
Symbol: 4CK286
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4CK286
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:9 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 205 g |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 293 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 468 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,28 kg |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 10mm |