KRUX Obudowa Krux Empero
Symbol: KRXD010
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 362.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRXD010
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 362.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Układ | Tower |
| Model | PC |
| Głębokość produktu | 443 mm |
| Wysokość produktu | 426 mm |
| Szerokość produktu | 277 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 10 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 525mm |
| Wysokość | 495mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.