KRUX KRUX Astro Sześcian Czarny
Symbol: KRX0016
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 394.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRX0016
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 394.00
| Specyfikacja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 28 cm |
| Model | PC |
| Układ | Sześcian |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 13,6 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 352 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Głębokość produktu | 184 mm |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 220mm |