KEYSONIC Klawiatura mini ACK-3410(US) touchpad, USB
Symbol: ACK-3410(US)
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 210.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACK-3410(US)
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 210.00
ACK-3410 Bardzo kompaktowa klawiatura ze zintegrowanym Smart panelem dotykowym
FUNKCJE
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ACK-3410 |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
150 x 220 x 20 mm |
| Waga | 299 g |
| Oznaczenia | |