JVC Słuchawki JVC HAR-X500E (nauszne, czarne)
Symbol: HAR-X500E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 75.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HAR-X500E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 75.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 194 g |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 3,5 m |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Łączność radiowa | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 22000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 1200 mW |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 220mm |
• Nie demontować samodzielnie.
• Unikać silnych wstrząsów i uderzeń.
• Trzymać z dala od wilgoci.