Inter-Tech Inter-Tech Aspower R2A-DV0550-N moduł zasilaczy 550 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna
Symbol: 1545463
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1423.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1545463
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1423.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 230 V |
| Łączna moc | 550 W |
| Wydajność | 92% |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,32 kg |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |