Intel Intel AUP4X35S3HSDK panel drive bay 8,89 cm (3.5") Panel nośny Czarny, Stal nierdzewna
Symbol: 1712028
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1712028
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 379.00
| Specyfikacja | |
| ARK ID | 124483 |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Rozmiar | 8,89 cm (3.5") |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Hot-swap | Tak |
| Model | Panel nośny |
| Interfejs HDD | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Obsługiwane produkty | P4000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
| Przewody | Seryjny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Intel Deutschland GmbH
Dornacher Str.
85622 Feldkirchen
Germany
Intel-Safety-Reporting@intel.com