INTERPHONE Interkom motocyklowy INTERPHONE U-COM 8R, komplet na 1 kask
Symbol: U-COM 8R
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 870.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U-COM 8R
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 870.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Automatyczna regulacja głośności | Tak |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Radio FM | Nie |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Maksymalny zasięg | 1600 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Czas rozmowy | 18 h |
| Akumulatorek | Tak |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.