IN WIN In Win IW-LC-MR24 system chłodzenia komputerów Procesor Zestaw do chłodzenia płynami 12 cm Czarny
Symbol: WASE-830
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 393.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WASE-830
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 393.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Guma |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Napięcie | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,34 A |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,45 A |
| Wysokość pompy | 2,5 cm |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość bloku wodnego | 6,8 cm |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość pompy | 12 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 8,1 cm |
| Głębokość opakowania | 322 mm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 3,9 cm |
| Szerokość pompy | 12 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 60,1 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 4200 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,27 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 2200 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,36 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 900 RPM |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przekładki gniazd(a) CPU | Tak |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 322mm |
| Wysokość | 137mm |
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Przechowuj z dala od dzieci.