IN WIN In Win AURORA Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny, Biały 1 szt.
Symbol: AURORAFAN-1PK-BW
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 194.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AURORAFAN-1PK-BW
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 194.00
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Złącze wentylatora | 6-stykowy |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Zasilanie | 0,84 W |
| Natężenie znamionowe | 0,5 A |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Typ łożyska | Łożysko tulejowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 39,2 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 30 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 57,64 ft³/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,5 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Przechowuj z dala od dzieci.
• Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.