IIYAMA Monitor 24 cale T2455MSC-B2 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,USB3.0,CAM,MIC, FHD 120Hz
Symbol: T2455MSC-B2
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1660.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T2455MSC-B2
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1660.00
ProLite T2455MSC-B2
24-calowy monitor wielodotykowy ze szkłem od krawędzi do krawędzi, powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, zintegrowaną kamerą i elastycznym stojakiem
ProLite T2455MSC z rozdzielczością Full HD (1920x1080) i dokładną 10-punktową technologią dotykową PCAP zapewnia płynną i precyzyjną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię ekranu LCD IPS, oferuje wyjątkową jakość kolorów i szerokie kąty widzenia. Specjalna powłoka Nano zapewnia płynniejszy dotyk i mniejszy opór. Sprawia, że ekran jest mniej statyczny i podatny na zabrudzenia (kurz i odciski palców). Wbudowana kamera internetowa i mikrofon sprawiają, że T2455MSC jest również kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Elastyczny stojak można ustawić pod różnymi kątami, co zapewnia wygodę i ergonomię użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite T2455MSC-B2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | REACH cTUVus UKCA WEEE TUV RoHS ErP EAC CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 338 mm |
| Szerokość | 567 mm |
| Głębokość | 43.5 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com