IIYAMA Iiyama TE5513A-B2AG signage display Interaktywny płaski panel 138,7 cm (54.6") Wi-Fi 500 cd/m2 4K Ultra HD Czarny Ekran dotykowy
Symbol: 585708
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 6145.00
Symbol: 585708
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 6145.00
| Specyfikacja | |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Gniazdo OPS | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Odtwarzanie multimediów | Y |
| Rodzaj produktu | Interaktywny płaski panel |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Dokładność pozycjonowania | 1 mm |
| Ekran matowy | Tak |
| Kolor ramki | Black |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 126 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 126 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Szerokość produktu | 1267 mm |
| Wysokość produktu | 765,5 mm |
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Waga produktu | 28,7 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 117,5 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1267 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 765,5 mm |
| Waga wyświetlacza | 28,7 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| HDCP | Tak |
| OSD | Tak |
| Przeznaczenie | Edukacja |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | LAT |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Litewski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Estoński |
| Języki menu ekranowego | CAT |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba języków OSD | 13 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rysik | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 4 |
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 135 kHz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138,8 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Technologia touchscreen | PureTouch-IR |
| Grubość szkła | 3,2 mm |
| Czas reakcji na dotyk | 5 ms |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| RS-232C | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Gniazdo modułu OPS | Tak |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB | 6 |
| Typ zasilacza | Internal |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| System komputerowy | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com