IBOX OBUDOWA I-BOX HD-06 ZEW. 2,5" USB 3.2 GEN.2 10GB/S
Symbol: IEUHDD6
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 49.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IEUHDD6
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 49.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 10 TB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Szerokość | 143mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 39mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
Impet Computers Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
ibox@ibox.pl