Huzaro Fotel gamingowy Huzaro Combat 3.1 White
Symbol: HZ-COMBAT 3.1 WHITE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 344.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-COMBAT 3.1 WHITE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 344.00
| Specyfikacja | |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Biały |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Tkanina mesh |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Siatka MESH |
| Materiały | Carbon |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Typ mechanizmu | Tilt Dual |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Kolor oparcia | Biały |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Kolor podstawowy | Czarny/Biały |
| Materiał stelaża | Nylon FX |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Wysokość (max.) | 117 cm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Wysokość (min) | 107 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość zagłówka | 27 cm |
| Regulowany zagłówek | Nie |
| Szerokość oparcia | 47,5 cm |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Fotel | Tak |
| Certyfikaty | SGS |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kąt pochylenia | 135° |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Szerokość | 765mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 305mm |
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.