Hewlett-Packard TONER CARTRIDGE 651A CYAN/.
Symbol: CE341A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2517.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE341A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2517.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 16000 stron(y) |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 17% |
| Segment HP | Enterprise |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CE341A |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | Tonery HP 651 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M775 HP LaserJet M775 |
| Głębokość produktu | 188 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 492 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 27 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Szerokość opakowania | 492 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,72 kg |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Waga brutto palety | 118,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga palety (UE) | 118,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 9 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 215mm |