Hewlett-Packard Samsung Zestaw 4 wkładów z tonerem CLT-P404C - czarny/błękitny/purpurowy/żółty
Symbol: SU365A
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1005.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SU365A
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1005.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | SU365A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 4 |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Kompatybilność | Xpress C430, C430W, C432, C433, C432W, C433W, C480, C480W, C480FW, C480FN, C482, C483, C482W, C483W, C482FW, C483FW |
| Szerokość produktu | 271 mm |
| Głębokość produktu | 359 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Głębokość opakowania | 273 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,77 kg |
| Szerokość opakowania | 361 mm |
| Wysokość opakowania | 193 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.