Hewlett-Packard HP Toner Cyan
Symbol: CE251A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1090.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE251A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1090.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Segment HP | Enterprise |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 14% |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7000 stron(y) |
| Kod OEM | CE251A |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Tonery HP 504 są kompatybilne z: |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Wysokość produktu | 206 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,74 kg |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Produktów na palecie | 70 szt. |
| Waga brutto palety | 152 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 70 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 70 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1183 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1183 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga palety (UE) | 152 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 205mm |