Hewlett-Packard HP Cartridge 658X Magenta (W2003X)
Symbol: 295031
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 3669.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 295031
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 3669.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 28000 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Kod OEM | W2003X |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Tonery HP 658 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M751 |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Szerokość opakowania | 483 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Długość brutto palety | 113,4 cm |
| Szerokość brutto palety | 112,7 cm |
| Produktów na palecie | 70 szt. |
| Waga brutto palety | 149 kg |
| Wysokość brutto palety | 95,6 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga palety | 148,8 kg (328 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1127 x 785 x 1134 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1127,8 x 955 x 1132,8 mm (44.4 x 37.6 x 44.6") |
| Produkty na paletę (UE) | 55 szt. |
| Wymiary palety | 1127 x 956 x 1134 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 70 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 122 kg |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 11 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |