Hewlett-Packard HP AIO 24-cr0124nw i3-N300 23.8"FHD IPS 250nits AG 8GB DDR4 3200 SSD512 UHD Cam720p kB+Mouse Win11 Shell White 2Y
Symbol: 9L724EA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2857.00
Symbol: 9L724EA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2857.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-mfp-4301-4303dw-fdn-fdw-printer-series/model/38348035?sku=5HH64F&serialnumber=5HH64F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-publ |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Nazwa koloru | Shell white |
| Kolor produktu | Biały |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 409 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 186,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,27 kg |
| Waga produktu | 5,27 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,27 kg |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 99% |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Rozdzielczość zdjęcia | 1280 x 720 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211507 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Segment HP | Dom |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 140 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 6 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 300 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 128 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 28 |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 459mm |
| Wysokość | 562mm |