HP Inc. Stacja robocza Z2 Tower G1i U7-265 1TB/32GB/Linux A40RYET
Symbol: A40RYET#AKD
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 7521.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A40RYET#AKD
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 7521.00
HP Z2 Tower G1i Stacja Robocza Desktop PC
Doświadcz nowego poziomu wydajności w profesjonalnych zadaniach. Stacja robocza HP Z2 Tower AI została przeprojektowana, aby obsługiwać zaawansowaną grafikę i bezproblemowo uruchamiać zarówno aplikacje jedno-, jak i wielowątkowe, zapewniając szybkie modelowanie, symulacje i renderowanie. Gdy Twoje potrzeby się zmienią, łatwa możliwość rozbudowy pozwoli Ci na sprawną modernizację.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP Z2 Tower G1i Workstation |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 6 x USB 3.2 Type-A Gen 2 3 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 388 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Głębokość | 426 mm |
| Waga | 8.6 kg |
| System operacyjny | Linux |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |