HP Inc. Laptop 255R G10 R7-7735U 512GB/16GB/W11P/15,6 cali D4TJ0ET
Symbol: D4TJ0ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4391.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D4TJ0ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4391.00
Moc AMD i wydajność DDR5 w korzystnej cenie przyspieszą pracę
Laptop HP 255R 15,6 G10 " zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor AMD, superszybka pamięć DDR5 i różne opcje pamięci masowej zostały opracowane z myślą o produktywności a wszystko to w bardzo przystępnej cenie.
Udoskonalona moc nowoczesnych laptopów
Korzystaj z laptopa do codziennej pracy w dowolnym miejscu, dzięki wydajnemu procesorowi AMD i niezbędnym narzędziom dla firm.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Zapewnij ochronę danych i zmniejsz ryzyko naruszeń oraz ataków typu spoofing, dzięki ESS do uwierzytelniania biometrycznego.
Przetestowana niezawodność i trwałość
Zaliczone testy MIL-STD potwierdzają, że laptop HP 255R spełnia lub nawet wykracza poza standardy trwałości HP.
Zrównoważone źródła
Opakowanie tego 15,6-calowego G10 laptopa HP 255R jest wykonane w 100% z materiałów pozyskanych w zrównoważony sposób i nadających się do recyklingu.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Typ | Laptop |
| Model |
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.75 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 7 7735U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT SVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 680M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 236 mm |
| Waga | 1.66 kg |
| Oznaczenia | |