HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2233d (różowy)
Symbol: H2233d
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2233d
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 77.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Czułość słuchawek | 119 dB |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Szerokość | 253mm |
| Długość | 117mm |
| Wysokość | 202mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.