HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2016d (czarny)
Symbol: H2016d
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 79.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2016d
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 79.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 225mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.